Get Adobe Flash player

referencie

Private / Individuálna hodina
znamená, že sa učíte tempom, aké Vám vyhovuje a v čase, ktorý Vám vyhovuje. One-to-One hodiny sú najintenzívnejší spôsob, ako sa „ponoriť do jazyka“. Môžete si svoje hodiny nastaviť na deň a čas, ktorý je pre Vás najvhodnejší. Hodiny môžete absolvovať vo Vašej kancelárii, doma, alebo u nás v jazykovej škole. Klienti sa stretávajú so svojimi lektormi podľa potreby a podľa svojich časových možností - 1x do týždňa alebo aj  každý deň.

Semi-private / Individuálna hodina pre dvoch  
Pokiaľ nechcete absolvovať hodiny úplne sami a máte priateľa, priateľku, kolegu alebo kohokoľvek iného, s kým by ste radi navštevovali kurz,  sme vždy pripravení, aby sme Vám vyšli v ústrety. Príďte k nám a vytvorte si vlastnú „dvojku“. Pre čo najlepšie výsledky by ste však mali mať približne rovnaké vedomosti jazyka, ktorý chcete študovať.

Groups / Skupinové kurzy
Ak uprednostňujete skupinu, u nás nájdete skupinové kurzy ideálnej veľkosti, t.j. 3-6 klientov. Pre skupinový kurz je potrebné sa časovo zladiť a taktiež mať porovnateľné vedomosti jazyka, ktorý máte záujem študovať.

Firemné kurzy
V prípade, že Vaša spoločnosť hľadá vysokokvalitné kurzy pre svojich zamestnancov, prosím, neváhajte nás kontaktovať. Vytvoríme Vám program, ktorý bude vhodný pre všetky skupiny a situácie a bude obsahovať slovnú zásobu, ktorá je potrebná pre Vaše zamestnanie. Navyše, ako bonus ponúkame vstupný audit a výstupný test.

Crash kurzy
sú špeciálne vytvorené pre klientov, ktorí sa z časového hľadiska potrebujú veľmi rýchlo zdokonaliť v jazyku. V priebehu jedného týždňa si klienti osvoja základné komunikačné zručnosti, aby mohli komunikovať v cudzom jazyku. Vzhľadom na to, že tento program je zameraný na zlepšovanie Vašich zručností, lektori sú schopní zamerať sa na akúkoľvek tému, ktorú potrebujete zlepšiť. Či ide o gramatiku, písanie, konverzáciu, urobíme všetko preto, aby sme Vám pomohli dosiahnuť Váš ciel.
Kurzy prebiehajú v týždňových intervaloch od pondelka do piatku, od 10,00 – 13,30 s 30 min prestávkou na obed. Spolu 20 vyučovacích hodín za týždeň. Dajte nám vedieť, aký cieľ chcete dosiahnuť, a my Vám odporučíme najvhodnejší program pre Vás.
Kurz nie je vhodný pre úplných začiatočníkov.

Doučovanie cudzieho jazyka
LAREMIA Ti taktiež môže pomôcť zlepšiť známky v škole!
Ponúkame pomoc s domácimi úlohami, prípravou na testy, vieme Ťa pripraviť na prijímacie skúšky z jazyka, pomôžeme s prípravou projektov, alebo čímkoľvek, čo potrebuješ do školy.

Tlmočenie:
Pokiaľ sa chystáte obchodovať so zahraničím alebo s niekým, kto hovorí cudzím jazykom a máte pocit, že Vaše jazykové znalosti nie sú dostatočné, oslovte nás a my Vám pomôžeme. Je náročné a nepraktické zamestnávať tlmočníka. Preto LAREMIA s.r.o. ponúka profesionálnych tlmočníkov pre akýkoľvek zámer.  Či už máte dôležitú telekonferenciu, alebo sa necítite na priamu komunikáciu v cudzom jazyku, kontaktujte nás a my Vám radi poradíme a pomôžeme.

Cena : Sadzba za tlmočenie je závislá na mieste a jazyku. Prosím kontaktujte nás na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.

Preklady
LAREMIA s.r.o. ponúka aj prekladateľské služby. Vieme Vám pomôcť s obchodnými dokumentmi, osobnými dokumentmi, rôznymi osvedčeniami, posudkami, atď.
Poskytujeme overené aj neoverené preklady.

Cena: Sadzba za preklad závisí od jazyka a dĺžky textu. Prosím kontaktujte nás na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.

Meniny má: Drahomír
Zajtra: Bohuslav